Technologijos atsiradimas
Ši technologija gimė Izraelyje. Qualcomm įmonė sukūrė pirmą čipą, gebantį veikti nuo 2g iki 5g dažnio. Naujausios inovacijos dažnis veikia 30~70 GHz (Gigahercų) dažniu, kai 4g veikia 700~2700MHz dažniu. Tai šimtą kartų sparčiau nei praeitos kartos čipų ryšys! Greitu metu galėsime parsisiųsti 4k raiškos filmus ir serialus žaibišku greičiu – vos per kelias sekundes! Be to, prijungus šį tinklą, jis galės puikiai valdyti išmaniuosius namus, autonominius automobilius, sekimo/apsaugos kameras, nuotoliniu būdu kontroliuojamus ypatingai didelius statybos automobilius.
Technologijos plėtimasis ir infrastruktūra
Atsiradus inovaciniam projektui, ties juo ėmė dirbti kelios galingos telekomunikacinės bendrovės. Ties tinklo įranga dirba šios įmonės – Švedijos Ericsson, Suomijos Nokia, Kinijos Huawei ir ZTE. Su ryšių lustų gamyba užsiima JAV Qualcomm, Taivano Mediatek, Pietų Korėjos Samsung ir, kaip žinome, Kinijos Huawei. Kas be ko, Kinija į visa tai ambicingai žiūri ir planuoja ateitį – iki 2023 siekia investuoti apie 180 mlrd. dolerių. Bet kodėl būtent ši šalis? Greitu metu išsiaiškinsime.
Deja, šios elektromagnetinės bangos „skrenda“ trumpais atstumais ir gali būti lengvai blokuojamos įvairių objektų, todėl reikia tokių antenų pristatyti kuo daugiau- ant stulpų, prie šiukšlių dėžių, autobusų stotelėse, ant pastatų, nes kitaip tokio trumpo ilgio bangos nepasieks mūsų naudojamų įrenginių ir kitų 5g antenų. Taipogi, dėl tos priežasties kai kuriose valstybėse pradėta masiškai kirsti miškus, Didžiosios Britanijos gyventojai dėl to ėmė reikšti nepasitenkinimą. Tačiau, norint užtikrinti šio ryšio sklandų veikimą, būtina įrengti antenas ir modemus kuo tankiau ir kuo arčiau savęs, nes, kaip minėta, šias bangas lengva sustabdyti įvairiais objektais.
Dalykai, kurių negali ignoruoti
Su naujovėmis atsiranda ir naujų problemų. JAV, Kalifornijos valstijoje buvo pristatyta šių antenų. Deja, dėl to fiziškai nukentėjo valstijos gaisrininkai. Jie pradėjo jausti įvairius simptomus kaip galvos skausmus, atminties ir miego sutrikimus, depresiją ir nerimą. Manoma, jog dėl tokių sveikatos problemų Kalifornija uždraudė 5g savo teritorijoje. Tuo tarpu, vykstant moksliniams (nepapirktiems) tyrimams, virš 240 mokslininkų ir gydytojų iš 41 šalių aprašė galimus šios technologijos elektromagnetinių laukų padarinius sveikatai. Tai – padidėjusi vėžio rizika, tarpląstelinis stresas, laisvųjų radikalų padaugėjimas ląstelėse, genetiniai pažeidimai, reprodukcinės sistemos pažeidimai, mokymosi ir atminties problemų padidėjimas, neurologiniai sutrikimai, negatyvus poveikis bendrai savijautai. Taipogi, mokslininkas Martin Pall šnekėjo Nacionaliniame Sveikatos institute apie 5g pavojų ir apibendrindamas pasakė: „EMF effects will lead to existential threats to our survival”. Tai reiškia, jog šis ryšys yra grėsmė žmonių dauginimuisi ir išlikimui. Išskiriami trys pagrindiniai pavojai: reprodukcinės sistemos, neurologiniai ar neuropsichiatriniai sutrikimai, gemalo linijos mutacijos. Gali būti, jog technologiškai išsivysčiusios valstybės kentės nuo katastrofinio žmogaus kritimo ties potencialu susilaukti naujų atžalų. Viena Kompiuterių mokslų departamento Bostone docentė Sharon Goldberg teigė, jog tai epidemiškai padidins savižudybes, šaudymus ir opioidų naudojimą. Matant, kokie yra galimi šios technologijos padariniai žmonėms, kas gali nutikti su aplinka, gyvūnais? Nyderlanduose, “The Hague” parke nuo medžių nukrito 150 negyvų paukščių. Tyrėjai atmetė išvadas dėl kokios nors ligos ar fizinės taršos, tačiau atkreipė dėmesį į naujai įrengtas 5g antenas, netoli traukinių stoties. Negana to, antenų sistemos testai nepavykdavo vis dažniau ir dažniau, todėl olandų ministras atidėjo 5g pionerių grupės multispektro aukcioną iki 2020 metų. Tuo tarpu, biologistas Alfonso Balmori ištyrė, kokį poveikį šis ryšys daro gyvūnams. Jis tai pavadino elektromagnetine aplinkos tarša ir teigė, jog tai gali paveikti laukinę gamtą. Gyvūnams ėmė blogėti sveikata ir reprodukcija, o tai lemia gyvūnų populiacijos mažėjimą. Kalifornijoje, vienas žmogus rado žuvusias bites prie 5g ryšio bokšto.
Sąmokslo teorijos
Nors technologija buvo sukurta Izraelyje, ta pati šalis, perdavusi šios inovacijos gamybą, ją uždraudė savo šalyje. Keistai skamba, tiesa? Ar tai gali būti naujas depopuliacijos įrankis prieš žmones?
Pasiklausius garsiojo sąmokslo teoretiko Deivido Icko (David Icke), norėtųsi tokias technologijas sunaikinti – ir kuo greičiau. Jis teigia, jog panašaus elektromagnetinio dažnio bangos yra naudojamos policijoje, tam, kad numalšintų riaušininkus ir išskirstytų minias, tik, aišku, su daug didesne galia nei 5g dažnis. Kodėl tai mus taip gali paveikti? Žmogaus organizmas yra kaip antena, sąveikaujanti su dažniais, kaip, pavyzdžiui, DNR – priima ir siunčia signalus. Tai mes esame elektromagnetiniai organizmai, informacijos transmiteriai ir siuntėjai. Kai mūsų magnetinis laukas yra sveikas, mes esame fiziologiškai, emociškai ir psichologiškai sveiki. Priežastis, kodėl mes sergame tiek fizinėmis, tiek psichinėmis ligomis ir tokia, jog panašūs laukai paprasčiausiai išardo mūsų natūralų, elektromagnetinį lauką. Antenos, Wi-Fi ir kitokie panašūs dalykai daro mums nemažą žalą – atsiranda ligos. Mūsų smegenys apdoroja informaciją elektriniais impulsais ir bendrauja su ląstelėmis elektriškai, tai atlieka su tam tikra dažnio juosta. Pagalvokime – jei tu gali į tam tikrą dažnį įskiepyti tam tikrą suvokimą iš išorės, gali juos valdyti, o jie tai priims kaip savo natūralias mintis. Labai senai, prieš keletą dešimtmečių, buvo vienas žmogus, kuris dirbo ties šia technologija su skirtingomis emocinėmis būsenomis ir nustatė kiekvienos emocijos tam tikrą dažnį. Tai pagrinde išrado Jungtinių Amerikos Valstijų kariuomenė. Jie gali palaužti karį nuotoliniu būdu ir priversti jį pasiduoti. O ką tai reiškia paprastiems žmonėms? Jei įvyktų koks nors įvykis, kuris sukeltų žmonių maištą prieš policiją, tai galėtų sukelti „kibirkštį“, kuri valdytų žmones ir jų veiksmus. Ar derėtų sunerimti? Ko gero, taip.
Kaip matome, dabar galime valdyti ne tik orus, bet ir pačius žmones. Ką turiu omeny, kalbėdamas apie orų valdymą? Orai šiuo metu gali būti lengvai valdomi dėka Chemtrails mišinių, nuolat purškiamų iš lėktuvų ir H.A.A.R.P (High-frequency Active Auroral Research Programme) stotelių. Kitame numeryje ši tema bus plačiai nagrinėjama.
Pagal Q (Aljanso prieš Cabal/Illuminati) dekoduotą žinutę iš Trump’o, JAV siena su Meksika yra susijusi su saugia 5g versija. Kiek čia gali būti tiesos, neaišku.
Politiniai aspektai
Nesenai Donald‘as Trump‘as uždraudė Amerikos kompanijoms bendradarbiauti su Kinijos technologine puse. Tai reiškia, jog nuo gegužės 15 dienos JAV kompanijoms draudžiama pirkti telekomunikacijų įrangą iš „grėsmę nacionaliniam saugumui“ keliančių kompanijų – viena iš jų yra Huawei, kuri yra įtraukta į JAV juodųjų kompanijų sąrašą. JAV firmoms be oficialaus leidimo draudžiama bendradarbiauti su tomis kompanijomis. Bet visame šitame yra ir kita medalio pusė. Žiūrint globaliai, pradėjus tiekti 5g iš Kinijos ir žinant jos siekį užimti pirmą vietą tarp kitų valstybių kaip supervalstybė, bus renkama informacija apie vartotojus, kurie turi Huawei įrangą ir tai gali tapti nauju Big Brother (Didžioju Broliu) šnipinėjimo įrankiu. Manoma, jog dėl šios priežasties JAV pradėjo prekybos konflitą su Kinija, tuo pačiu įtraukdamas ir kai kurias Europos šalis, kaip, pavyzdžiui, Vokietiją. Trump’o administracija pareiškė, jog jei ji pasirašys kontraktą su Huawei, tai JAV limituos žvalgybos ataskaitas. Tuo tarpu JAV sąjungininkės Australija ir Japonija šiuo klausimu neprisideda prie technologijos tobulinimo ir plėtros.
Kaip bus su šia nerealiai greita technologija, pamatysime netolimoje ateityje.
Nu vat idomu kaip cia bus. Ar visgi turesime sia technologija tokia kokia ji yra, ar visgi ja tobulins, kad nekenktu taip stipriai zmogui.