Džefrio Epšteino Byla

Džefris Edvardas Epšteinas arba tiesiog Džefris Epšteinas (Jeffry Epstein) gimė 1953 metais sausio 20 dieną Brukline, Niujorke, JAV. Jis pradėjo savo karjerą kaip mokytojas, bet po kurio laiko perėjo į bankų ir finansų sektorių. Epšteinas – buvęs Amerikos milijardierius, finansininkas, mokslo ir švietimo filantropistas ir registruotas sekso nusikaltėlis. Seniai, prieš daugiau nei dešimt metų, 2008 metais buvo nuteistas už nepilnametės skatinimą užsiimti prostitucija. Taip pat buvo kaltinamas, jog mokėdavo jaunoms mergaitėms už seksualinius masažus jo namuose Palm Biče (Palm Beach). Jis taipogi užsiimdavo seksu su nepilnametėmis, o kai kurioms jų buvo vos 13 metų. Jam paskyrė kalėjimo bausmę vieneriams metams ir vienam mėnesiui. D. Epšteinas išvengė federalinio baudžiamojo persekiojimo tose bylose dėka susitarimo, kuriame dalyvavo Rene Alexander‘as Acosta, tuo metu buvęs federalinis prokuroras Majamyje. 2019 metais liepos 7 dieną Epšteinas areštuotas dėl kaltinimų prekyba žmonėmis lytinio išnaudojimo tikslais. Sulaikymo metu jis taip pat buvo apkaltintas sąmokslu vykdyti prekybą žmonėmis.

Epšteino mirtis kalėjime

Kelios dienos po dokumentų atplėšimo, rugpjūčio 10 dieną, kaltinamasis buvo rastas negyvas kalėjimo kameroje. Ar jis bandė nusižudyti, ar jį kaip nors nužudė – nežinoma. Sąmokslo teoretikai mano, jog prie to buvo prisidėjusi Hilari Klinton (Hillary Clinton), nes internete tuo metu sklandė gandai su haštagu (Hashtag) „Hillary Body Count“. Ji galimai samdė žudikus tikslu pašalinti tuos asmenis, kurie galėjo paskleisti konfedencialią, neretai korumpuotą informaciją apie jos veiklas. Yra šansų, jog galbūt kalėjime buvo papirkti nusikaltėlio prižiūrėtojai. „The New York Times“ rašė, jog 2 kalėjimo sargybiniai miegojo per patikrinimus ir sufalsifikavo įrašus. Dar vyrauja šiokie tokie įtarimai dėl atseit numirusio Epšteino lavono kai kurių veido kontūrų, kai jį, tuo metu, vežė paramedikai. Nuotraukoje matosi tik veidas, bet jis kelia daug įtarimų: internautai paanalizavo veido kontūrus ir pastebėjo nesutapimus tarp gyvo ir mirusio Epšteino nosies kontūro, taip pat ir ausies. Galiausiai po nusikaltėlio mirties į jo salą (plačiau apie tai bus rašoma „Epšteino sala“ skyriuje) įsiveržė NYPD (New York Police Derpartment) ir FBI (Federal Bureu of Investigation) agentai ir pareigūnai. Jie su dronu padarė video, kur labai gerai matėsi kiekvienas salos jardas.

Epšteino dokumentai

Praeitame žurnalo numeryje rašiau apie Qanon. Q dar prieš metus turėjo daug informacijos apie Epšteiną ir jo bendrininkus. Byloje yra 10000 dokumentų, kurie įrodo vyriškio seksualinius nusikaltimus. United States Department of Justice atskleidė publikai apie 2000 psl. Epšteino dokumentų. Ten taip pat randama maža Juodoji klientų knyga – joje gali slypėti politikų, aktorių, dainininkų bei Karališkosios šeimos pavardės. Ten gali būti įtraukta per 100 pavardžių. Peržiūrėjus duomenis, buvo rasta, jog buvęs JAV prezidentas Bilas Klintonas (Bill Clinton) taip pat prievartavo aukas, o to galimas įrodymas buvo jo nuotrauka kartu su maža mergaite lėktuve. Be to pasigirdo kaltinimai Karališkosios šeimos nariui Andrew, kuris taip pat buvo nuotraukose. Dėl to atsirado sąmokslo teorija tapęs tarptautinis pedofilų tinklas – Pizzagate/Pedogate. Pati teorija buvo Džono Podestos (John Podesta, Hilari Klinton kampanijos vadovas) laiškų pagrindu, nes juose buvo nuolat vartojamas žodis „pizza”. Tai buvo kaip kodinis žodis. Tiesa, sausio mėnesį pedofilija buvo apkaltintas Vatikano aukštasis valdininkas. Galima rasti dar daugiau įrodymų apie šį tinklą, bet FakeNews/Mockingbird cenzūra, supratusi, jog tokie dalykai gali išlįsti į viešumą, paskelbė pranešimą „Twitter“ platformoje, kaip būtų galima ištrinti senus „tweetus“. Taip pat buvo rasta nemažai kompromituojančių įrodymų Demokratų kongresmeno Anthony Weiner nešiojamame kompiuteryje. Apie tai sužinoję aukšti FTB pareigūnai komentuoti atsisakė. Visa tai puikiai galima rasti Q svetainėje. Tęsiant ties nusikaltėliais, juos po truputį kelia į paviršių nukentėjusios. Neseniai FTB būstinę sudrebino skandalas, jog svarbiausi šios įstaigos agentai išprievartavo CNN žurnalistes. Tuo tarpu apie Epšteiną prasitarė ir modelis Virginia Giuffre. Ji pasakojo apie laikus koledže, kai draugė ją supažindino su Epšteinu per „Victoria Secret“. Pasak merginų pasakojimų, viskas prasidėdavo masažais ir eidavo vis toliau. Merginos to nenorėjo, bet Epšteinui tai nerūpėjo. Vyriškis merginoms mokėdavo kelis tūkstančius dolerių, o jei atvesdavo daugiau savo draugių – suma išaugdavo.

Tarp nuotraukų buvo rasta ir tai, jog dabartinis JAV prezidentas Donald‘as Trump‘as irgi buvo keliuose vakarėliuose su Epšteinu, tačiau Donald‘as per interviu viską neigė ir sakė, jog niekada nėra buvęs jo saloje ir prezidentas šio žmogaus negerbė.

Epšteino sala

Jauki privati milijardieriaus sala, primenanti rojų žemėje. Anglišku pavadinimu „Little St James Island“, priklausanti „US Virgin Islands“ saloms, dešinėje nuo Poerto riko. Su nameliais, keliais, teniso kortais, saulės laikrodžiu, gyvenamaisiais namais ir baseinais. Puiki vietelė atsipalaiduoti ir mėgautis gyvenimu. Arba nuošali vieta nusikaltimams, galbūt net okultiniams ritualams tuneliuose, kurie buvo pastebėti nuotraukose, paviešintose pačio Q. Kam saloje buvo reikalingi tuneliai? Satanistiniams ritualams ar žmonių žaginimams? Gal abiems…? Prie ko čia ritualai, klausiate? Pastate su auksiniu gaubtu stovi dvi pelėdos. Jos yra gerai žinomas simbolizmas, nes tokios pačios formos pelėda buvo pastatyta toje vietoje, kur kasmet suvažiuodavo slaptos draugijos nariai iš viso pasaulio. Kalbant apie tunelius ir vietas, kurios buvo su tamsintais langais, netoli buvo įrengtos kameros. Per jas buvo galima matyti aukas. Plačiau apie tai nagrinėsime kitame žurnalo numeryje. Baigiant, noriu pasakyti, jog kada nors į dienos šviesą išlįs dar daugiau šiurpių dalykų, o kai kurios sąmokslo teorijos taps realybe, nes taip lemta. Tai išduoda šie haštagai: #DarkToLight #StormIsUponUs. Rekomenduoju išlikti ramiems, nes tokios išgamos su laiku nebeegzistuos mūsų planetoje.

Author: Admin

1 thought on “Džefrio Epšteino Byla

  1. AS TAI BUVAU USZOMBINTA ,KAD NEPAGALVOJAU KAD TAIP GALI BUTI , KAI ZMONIJA VARGSTA DEL SAVO PRAGYVENIMO PARAZITAI BUJOJA ,PINIGU NEZINO KUR DETI .TAI TIKRAI SATANIZMAS ,NET BAZNYCIOJE,AS NUO VAIKYSTES PRIESINAUS BAZNYCIAI ,DABAR SUPRANTU
    SU PAGARBA UZ INFO RITA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.