Simbolizmas [II dalis]

Red Shoes (vert. Raudoni batai)

Tai yra asocijacijos su pedofilija, vaikų ir žmonių aukojimais.

Autorius Nežinomas – Tony Podesta gimtadienis II Biljana Djurdjevic – LIVING IN OBLIVION Paveikslai

Manoma, jog jie šiuos batus dėvi kaip simboliką norint pasiženklinti, nes būtent žmonių aukojimo ritualų metu nutekėjęs kraujas ant batų lieka nepastebėtas. Q savo 111 Drop’e teigia, jog dėl tiesos 99% žmonių atsidurtų ligoninėje.

Washington Life – Tony Podesta gimtadienis

Aišku, galbūt ne visos žvaigždės dėvinčios panašius batus yra susijusios su illuminati, bet tokių žmonių vis dėlto pasitaiko. Vienas iš labiau žinomų “ritualų vykdytojų” Džonas Podesta (buvęs Baltųjų rūmų personalo vadovas) nešioja raudonus batus, taip pat mėgsta paveikslus iš serbės Biljana Djurdjevic kolekcijos. Paveiksluose nutapyti pririšti vaikai prie kėdžių, tušti baiseinai, kuriuose klūpi mažamečiai, dėvintys raudonus batus. Netrukus buvo nutekinti Podestos laiškai “Wikileaks” puslapyje, kur daugelyje iš jų dominavo raktažodis “Pizza”, o tai asocijuojasi su sąmokslo teorija “Pizzagate”, kurios šalininkai mano, jog elitas yra tiesiogiai susijęs su pedofilija. Vienas šokiruojantis dalykas yra toks, jog puikiai žinomas aktorius Tom Hanks yra galimai su šia teorija susijęs, kadangi jo “Instagram” profilyje galima pastebėti nemažai simbolikos, o ypač – žymiuosius raudonus batus. Negalima praleisti įdomaus fakto, jog Tom Hanks yra suvaidinęs 1985 metų filme “The man with one red shoe” (vert. „Vyras su vienu raudonu batu“) – filmas yra apie tai, kaip vienas muzikantas įsivelia į absurdišką “sąmokslo teoriją”, todėl jį nuolat pradeda sekti žvalgyba.

Atsiranda žymių žmonių, kurie pradeda vis labiau kalbėti apie šiuos vykstančius reiškinius. Vienas iš tokių yra filmo “Vienas namuose” žvaigždė Macaulay Culkin. Jis prasitarė jog ši sąmokslo teorija egzistuoja realybėje, tačiau jį remianti milijardierio Džordžo Sorošo finansuojama medija viską neigia.

Ugnis (Deglas)

Ugnis laisviesiems masonams reiškia Liuciferišką šviesą. Tikriausiai žinote JAV, Niujorko valstijoje, stovinčią Laisvės statulą – ji amerikiečiams buvo padovanota, kad akcentuotų visų 7 pasaulio žemynų laisvę, bent jau taip teigia “oficialūs” šaltiniai. Tačiau yra neoficiali versija, jog tai buvo dovana nuo Prancūzijos laisvųjų masonų. Sakoma, jog statula turėjo atsidurti Egipte, tačiau galiausiai buvo pastatyta Amerikoje. Panašus deglas, kurią laiko moteris, Paryžiuje simbolizuoja Karališkosios Šeimos Princesės Dianos žūtį.

chandlerbates.net – Statue of Liberty Flame Memorial

Šį deglą taip pat galima pamatyti “Columbia Pictures” filmų pristatymų pradžioje. Ją taip pat galima rasti vienos iš turtingiausių, priklausančių “13 bloodlines of illuminati” šeimų – tai Džono D. Rokfelerio “Standart Oil” naftos kompanijos logotipe.

Standard Oil Company

Taipogi Manhatane, Niujorko valstijoje stovi daugiau kaip 22 akrų 19 pastatų Rokfelerių imperijos komplekse. Jį dar labiau paryškina Prometėjaus(Prometheus) statula – ji stovi pačiame centre.

illuminatisymbols.info – Prometheus

Žaibas

Šis simbolis simbolizuoja, kaip Šėtonas krito iš Rojaus po to, kai buvo iš ten išmestas. Šį ženklą galima pastebėti filmuose, pavyzdžiui “Haris Poteris ir išminties akmuo”- pirmojoje dalyje traukinyje pagrindinis veikėjas Haris parodo savo randą – žaibą draugams.

Ištrauka iš Filmo Haris Poteris ir Išminties Akmuo

Taip pat yra sukurtas animacinis filmas apie šuniuką, turintį ypatingų galių – “Bolt”.

Animacinio Filmo Boltas plakatas

Be to, gerai žinomas amerikiečių televizijos kanalas “Nickelodeon” savo logo prisistatyme naudoja žaibą ir viską matančią akį piramidėje.

illuminatisymbols.info – Nickoledeon Intro

Taip pat ant dainininkų galima pastebėti lygiai tą patį, šiuo atveju, ant Lady Gaga veido.

Ištrauka iš Lady Gaga muzikinio klipo Just Dance

Gyvatės

Manau daugelis suprantame, jog tai yra labai nuodingas gyvūnas, bet ar jis turi kokią reikšmę? Manoma jog jos yra susijusios su driežais. Taip pat, sakoma, jog turi specifinę kalbą, kurią vartoja gyvatės. Hario poterio filme galime išvysti daug scenų su šiais šaltakraujais gyvūnais.

Ištrauka iš Filmo Haris Poteris ir Mirties relikvijos

Šią simboliką taip pat galime atrasti įvairiuose pasirodymuose, pavyzdžiui, Britney Spears 2001 metų MTV Video muzikos apdovanojimuose Niujorke.

Kevin Mazur

Buvo ypač įdomus internautų pastebėjimas Qanon forume – pažvelgus į 1002 Q Drop (pranešimą) galime aiškiai pamatyti gyvatės galvą.

qmap.pub – Vatican

O prie pačių sostų virš galvos yra įdomus padaras.

Mr. Pericle Fazzini – skulptūra

Vatikano salės pastatas labai stipriai asocijuojasi su gyvatės galvos forma.

Hekate – Paul VI Audience Hall

Baphomet

Galiausiai pats velnias, satanistų vadinamas Bahometu, yra slaptų organizacijų “Dievas”. Jis, kaip jau žinote, atstovauja šėtono bažnyčią. Tarp kojų yra susiraizgusios gyvatės. Panaši simbolika naudojama kaip greitosios pagalbos ar medicinos institucijų logo. Gal tai tėra tik sutapimas, tačiau tai taip pat reiškia Gyvybės žvaigždę ir Kundalini energiją, esančią žmoguje.

Autorius Nežinomas

Maiklas Džeksonas savo albumo viršelyje reprezentuoja šėtono galvą ir ragus.

illuminatisymbols.info – Michael Jackson Baphomet

Pelėda

Šis paukštis siejamas su išmintimi ir ryškia rega, taip pat snaiperine vizija naktį. Tai labiausiai siejama su žvalgyba. Ši pelėda stovi Bohemijos slaptavietėje, privačioje teritorijoje. Ten kasmet rinkdavosi įtakingiausi lyderiai bei elitas ir, matyt, aptarinėdavo savo planus, ką vykdys pasauliniu mastu. Taip pat jie užsiimdavo aukojimais, galbūt net Spirit-Cooking apeigomis.

Autorius Nežinomas – Bohemian Grove, California

Palėdą taip pat galime įžvelgti 1 kupiūros JAV doleryje.

illuminatisymbols.info – Owl on us dollar bill

Tęsiant toliau, 1413 Q Drop’e šis paukštis metaforoje apibūdinamas kaip “Pope”(vert. “Popiežiaus”) sargas.

Pabaigai, Baltųjų Rūmų nuotrauka iš viršaus. Sutapimas? Spręsti jums.

Autorius Nežinomas – Jungtinių Valstijų Kapitolijus

Laukite sekančios dalies.

Author: Admin

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.