Demonolatrija – 72 demonai [III dalis]

Salos (Sallos)

Autorius nežinomas - Sallos Sigilas
Autorius nežinomas – Sallos Sigilas

Taro Korta: Kalavijų dvejetas
Elementas: Žemė
Titulas: Kunigaikštis
Legionai: 30
Zodiakas: Svarstyklės
Dienos: Rugsėjo 23 – Spalio 2
Spalva: Žalia
Dangaus kūnai: Venera
Magiški žodžiai: Serena Alora Sallos Aken

Salos gali padėti magui pavirsti į drakoną, sparnuotą arklį, skorpioną, vienaragį, bulių ar gyvatę. Jis gali padėti sutaisyti astralinį antrininką ir suteikti jam tam tikrų savybių, pavyzdžiui, sustiprinti astralinį antrininką taip, kad jis būtų mažiau pažeidžiamas ir sugebėtų pats save pataisyti.

Salos gali suteikti žinių susijusių su meilės ir aistros kerais, vampyrizmu, portalų atidarymu. Taipogi gali išmokyti kurti gynybai skirtas minties formas, skydus ir dirbti su mirties energija. Demonolatrinėje tradicijoje kviečiamas per vestuves.

Tradiciškai atrodo kaip viduramžių karys, dažnai apibūdinamas kaip gražus ir galantiškas, su karaliaus karūna arba raguotu karo šalmu, jojantis ant krokodilo. Net ir tradiciniuose dešiniosios rankos keliose grimuaruose apibūdinamas kaip taikus, ramaus charakterio ir pacifistiškos prigimties

Iš “Demonolatry Goetia” – S. Connolly:

„Panašus į Rosier Dukante hierarchijoje. Galima kviesti per vestuves.“

Originalus tekstas iš Ars Goetia:

„Devynioliktoji dvasia Salos. Jis yra didis ir galingas kunigaikštis, bei pasirodo kaip karys, jojantis ant krokodilo, su karūna ant galvos, bet nusiteikęs taikiai. Jis gali sukelti moterų meilę vyrams ir vyrų meilę moterims. Valdo 30 legionų dvasių.“

Pursonas (Purson)

Autorius nežinomas - Purson Sigilas
Autorius nežinomas – Purson Sigilas

Taro Korta: Kalavijų trejetas
Elementas: Žemė
Titulas: Karalius
Legionai: 22
Zodiakas: Svarstyklės
Dienos: Spalio 3 – 12
Spalva: Geltona
Dangaus kūnai: Saulė
Magiški žodžiai: Ana Secore on ca Purson

Pursonas magą gali išmokyti apgaudinėti, klaidinti, apleisti, išdurti, apšnekėti. Jis moko, kaip tapti galingu raganavime, burtininkavime, ateities spėjimuose ir suteikia tam tikrą gebėjimą numatyti ateitį. Pursonas gali padėti magui sunaikinti žmones iš vidaus ir sutraiškyti jų socialinius tinklus. Jis turi gilias gamtos mokslų žinias ir gali padėti užtikrinti eksperimento rezultatus.

Pursonas yra vagysčių ir pabėgimo meistras. Jis gali paslėpti ar parodyti paslėptus daiktus ir mintis. Taip apt geba atsakyti tiek į klausimus susijusius su žemiškais dalykais, tiek su dvasiškais. Jo gebėjimas atskleisti paslėptas mintis gali būti vertingas verslo sandoriuose ar ieškant bendraminčių.

Jis dažniausiai pasirodo taip, kaip aprašomas tradiciniuose grimuaruose: su liūto galva ir jojantis ant lokio, bet, esant reikalui, gali pavirsti žmogiškos formos būtybe, dažniausiai vyru ilgais, auksiniais plaukais, dėvintis tik kelnes.

Louis Breton iliustracija iš knygos The Dictionnaire Infernal - Pursono interpretacija
Louis Breton iliustracija iš knygos The Dictionnaire Infernal – Pursono interpretacija

Iš “Demonolatry Goetia” – S. Connolly:

„Purson yra puikus demonas kviečiant per čenelingo sesijas, norint sužinoti daugiau apie pačius Demonus bei jų prigimtį. Taip pat su juo galima konsultuotis prieš vykdant mokslinius eksperimentus. Jo sritis – gamtos mokslai.“

Originalus tekstas iš Ars Goetia:

„Dvidešimotji dvasia Pursonas, didis karalius. Jis atrodo maloniai, kaip vyras su liūto veidu, rankoje nešasi gyvatę ir joja ant lokio. Jis žino viską, kas paslėpta, ir gali surasti lobius, gali nupasakoti praeitį, dabartį ir ateitį. Gali atsakyti į visus žemiškus klausimus, atskleisti paslaptis ir dangiškus dalykus. Pursonas valdo 22 legionų dvasias.“

Maraksas (Marax)

Autorius nežinomas - Marax Sigilas
Autorius nežinomas – Marax Sigilas

Taro Korta: Kalavijų ketvertas
Elementas: Žemė
Titulas: Prezidentas (Grafas)
Legionai: 30
Zodiakas: Svarstyklės
Dienos: Spalio 12 – 22
Spalva: Oranžinė
Dangaus kūnai: Merkurijus
Magiški žodžiai: Kaymen Vefa Marax

Maraksas jo dėmesio vertus magus gali išmokyti astronomijos ir astrologijos, bei kitų laisvųjų menų. Kviečiamas pirmą kartą gali testuoti magą. Tačiau jis nėra kaip kiti demonai ir nebando mago gąsdinti. Pirmiausia pasirodo kaip jautis ir visiškai nekalba, kol magas (mandagiai) nepaprašo pakeisti formą į labiau tinkamą kalbėjimui. Tokiu atveju buliaus galva gali pavirsti į žmogaus galvą. Demonologai kartais klaidingai įvardina jo išvaizdą – kaip žmogaus su jaučio galva, bet viskas yra atvirkščiai.

Jam patinkantiems magams gali priskirti palydovus, kurie padės su maginėmis praktikomis. Maraksas taip pat gali padėti suprasti žolelių ir akmenų subtilybes. Tai vienas labiausiai tradicinius grimuarus atitinkančių demonų.

Iš “Demonolatry Goetia” – S. Connolly:

„Maraksas gali pasirodyti labai griežtas, rimtas profesorius, kuris netoleruoja tingių studentų. Jam svarbiausia disciplina, todėl jį kviečiant reikėtų labai į tai atsižvelgti. Puikus Demonas, kurį galima kviesti prieš egzaminus ar ruošiantis jiems.“

Originalus tekstas iš Ars Goetia:

„Dvidešimt pirmoji dvasia yra Maraksas. Jis yra didis grafas ir prezidentas. Pasirodo kaip puikus jautis, su žmogaus veidu. Jis gali išmokyti žmogų astronomijos ir visų kitų lasivųjų menų. Suteikia puikius palydovus ir išmintį apie žolelių ir akmenų naudingąsias savybes. Valdo 30 legionų dvasių.“

Ipos

Autorius nežinomas - Ipos Sigilas
Autorius nežinomas – Ipos Sigilas

Taro Korta: Taurių penketas
Elementas: Vanduo
Titulas: Princas
Legionai: 36
Zodiakas: Skorpionas
Dienos: Spalio 23 – Lapkričio 1
Spalva: Mėlyna
Dangaus kūnai: Jupiteris
Magiški žodžiai: Desa an Ipos Ayer

Ipos – mirties valdovas – palaiko magą, suteikdamas jam drąsos, ryžtingumo ir padėdamas kontroliuoti jo emocijas. Jis moko šmaikštumo, gali inicijuoti magą per mėnulio sferą ir vesti jį meditacinių kelionių metu pasitelkdamas taro. Jis valdo manifestacijų trikampį, trikampiai demonui – šventas dalykas.

Jis taip pat yra sniego ir ledo valdovas. Gali „atrišti“ būtybes, prikibusias prie žmogaus auros, ir apsaugoti nuo psichinių atakų, sustiprindamas subtilaus kūno natūralius gynybinius mechanizmus. Ipos gali sustiprinti arba visiškai pašalinti emocinius prisirišimus. Krikštolo rutulių ir juodųjų veidrodžių pašventinimas yra jo valdžioje.

Sakoma, kad Ipos gali pasirodyti kaip angelas arba kaip liūtas, bet būti atgrasus abiem atvejais. Kita vertus, gali pasirodyti ir tokiam pavidale, kaip aprašoma Ars goetia. Vienam magui yra pasirodęs kaip žmogus su balta it sniegas oda, juodomis akimis, karūna, juodais drabužiais ir mėlynai geltonais drugelio sparnais.

Iš “Demonolatry Goetia” – S. Connolly:

„Ipos kviečiančiajam gali suteikti drąsos ar ryžŧingumo. Jį galima kviesti, kai situacijoje reikia aiškumo ar suvaldyti emocijas.“

Originalus tekstas iš Ars Goetia:

„Dvidešimt antroji dvasia yra Ipos. Jis yra grafas ir galingas princas, ir pasirodo angelo su liūto galva, žąsies kojomis, bei triušio uodega pavidale. Jis žino visus dalykus praeities, dabarties ir tuos kurie bus. Suteikia žmogui šmaikštumo ir drąsos. Jis valdo 36 legionų dvasias.“

Aimas (Aim)

Autorius nežinomas - Aim Sigilas
Autorius nežinomas – Aim Sigilas

Taro Korta: Taurių šešetas
Elementas: Ugnis
Titulas: Kunigaikštis
Legionai: 26
Zodiakas: Skorpionas
Dienos: Lapkričio 1 – 12
Spalva: Žalia
Dangaus kūnai: Venera
Magiški žodžiai: Ayer avage secore Aim

Aimas yra šviesos nešėjas ir mirties šaukėjas. Jis savo išmintį gali atskleisti per tamsiausias vietas ir per žmones, kurie atrodo tarsi jūsų priešai. Jis suteikia žinių apie inicijacijas, jėąa ir juodąją nakties šviesą.  Jis atstumia tuos, kurie galvoja, kad gali ištirpinti savo egzistenciją po mirties.

Aimas sukelia transformaciją per juodus slaptus sandorius (tikriausiai, susijusius su kriminaline veikla). Jis suteikia galios tiems, kurie jo šaukiasi ir transformuoja visus dalykus per jų skaičiaus padidinimą. Jis ieško tų, kurie siekia žinių iš tamsos ir nori įsitraukti į tamsiąją dvasingumo pusę.

Dažniausiai pasirodo taip, kaip apibūdinamas tradiciniuose grimuaruose, tačiau, žinoma, reikia tikėtis bet kokių apsireiškimų. Paprašius, Demonai dažnai užimą patogiausią bendravimui formą, sukeliančią mažiausiai disonanso juos kviečiančiajam.

Iš “Demonolatry Goetia” – S. Connolly:

„Menininkų mūza. Kvieskite Aim, kai reikia kūrybinio įkvėpimo ar rasti kūrybišką išeitį iš keblios situacijos. Rašytojai, menininkai, muzikantai turėtų dėvėti Aim sigilą, kad nekiltų kūrybinis „blokas“.“

Originalus tekstas iš Ars Goetia:

„Dvidešimt trečioji dvasia yra Aimas. Jis yra didis ir stiprus kunigaikštis. Pasirodo kaip labai gražaus kūno vyras, bet su trimis galvomis: pirmoji galva gyvatės, antroji –  žmogaus su dviem žvaigždėmis ant kaktos, o trečioji – veršio galva. Jis joja and gyvatės, rankoje nešasi degantį medžio gabalą, su kuriuo gali padegti miestus, pilis ir kitas didžias vietas. Aimas žmogui suteikia šmaikštumo ir gali atsakyti į visus asmeninius klausimus. Jis valdo 26 legionų dvasias.“

Naberijus (Naberius)

Autorius nežinomas - Naberius Sigilas
Autorius nežinomas – Naberius Sigilas

Taro Korta: Taurių septynetas
Elementas: Oras
Titulas: Markizas
Legionai: 19
Zodiakas: Skorpionas
Dienos: Lapkričio 13 – 22
Spalva: Violetinė
Dangaus kūnai: Mėnulis
Magiški žodžiai: Eyan tasa volocur Naberius

Naberijus yra psichinės nuovokos, tikrosios valios, alchemijos, žvaigždių magijos, mėnulio magijos, nekromantijos, piromantijos, ugnies magijos ir mirties magijos valdovas. Žinoma, viso šito ir dar daugiau gali išmokyti ir magą. Jis prižiūri barjerą, kuris egzistuoja tarp mūsų pasaulio ir dvasinės plotmės.

Magas gali iškviesti Naberijų, kai reikia kontroliuoti gyvūnus. Jis gali padėti magui komunikuoti su Žemės planetos dvasia. Naberijus gali būti kviečiamas, kai reikia pagalbos su apsauga, arba keliaujant. Gali padėti paskatinti savo introspekciją ir padėti įveikti priklausomybes.

Vienam magui Naberijus pasirodo kaip vyras, vilkintis juodą lietpaltį, su juoda kepure ir lydimas gaujos pragaro šunų, kurie klauso visų jo įsakymų. Mike’as Belmont’as šį demoną apibūdina kaip dvikoję būtybę su žalia oda.

Iš “Demonolatry Goetia” – S. Connolly:

„Kvieskite Naberijų. kai reikia stiprybės ir aiškumo, stovint už tai, kas yra kilnu ir teisinga, net jeigu patys bijote pastovėti už tai, kuo tikite. Magai, kviečiantys Naberijų, dažnai jaučiasi „nervingi“. Tai natūralus jo energijos poveikis, dėl to Naberijus magui gali suteikti drąsos ir pasitikėjimo savimi“

Originalus tekstas iš Ars Goetia:

„Dvidešimt ketvirtoji dvasia yra Naberijus. Jis yra pats drąsiausias markizas ir pasirodo juodos gervės pavidale, plazdena aplinkui ratą ir kalba pakimusiu balsu. Jis žmones moko gudrumo visuose menuose ir moksluose, bet ypač retorikoje. Jis sugrąžina prarastus pagyrimus ir titulus. Jis valdo 19 legionų dvasias.“

Glasija – Labolas (Glasya – Labolas)

Autorius nežinomas – Glasya - Labolas Sigilas
Autorius nežinomas – Glasya – Labolas Sigilas

Taro Korta: Lazdų penketas ir aštuonetas
Elementas: Ugnis
Titulas: Prezidentas (Grafas)
Legionai: 36
Zodiakas: Šaulys
Dienos: Lapkričio 23 – Gruodžio 2
Spalva: Oranžinė
Dangaus kūnai: Merkurijus
Magiški žodžiai: Elan tepar secore on ca Glasya-Labolas

Glasija – Labolas gali išmokinti visų okultinių paslapčių, mokslų ir menų. Jis moko būrimo ir piktavališkos magijos, gali paversti daiktus nematomais ir paveikti kitų žmonių emocijas. Jis padeda magui išvystyti toleranciją tam tikroms medžiagoms ir suteikia gebėjimą suprast,i ar kiti individai veikia su gerais ketinimais, ar slepiasi už susikurto fasado.

Glasija – Labolas gali pakurstyti karus, pavojus, žiaurumus ir žudynes. Asha Shedim jį vadina „žmogžudysčių ir terorizmo ir masinių susišaudymų meistru“. Jis gali magą tranformuoti į šaltakraujį medžiotoją. Žinoma, Glasija – Labolas gali atnešti ir taiką, sutaikyti priešus ir suvienyti draugus. Kiekviena moneta turi dvi puses.

Vėl gi, šis demonas dažniausiai pasirodo taip, kaip aprašoma tradiciniuose grimuaruose.

Iš “Demonolatry Goetia” – S. Connolly:

„Glasija – Labolas gali padėti magui nuslėpti nuo kitų, ką jis daro – tam tikra prasme paversti jį nematomu. Demonas gali suteikti gebėjimą pastebėti, kas iš tikrųjų vyksta aplink jus, kai tuo metu jūsų draugai ir priešai nieko neįtars. Glasija – Labolas gali padėti išlaikyti projektą paslaptyje nuo bendradarbių ar priešininkų, ar tiesiog padėti nuslėpti staigmeną nuo draugų.“

Originalus tekstas iš Ars Goetia:

„Dvidešimt penktoji dvasia yra Galsija-Labolas. Jis yra didis prezidentas ir grafas, bei pasirodo sparnuoto šuns pavidale. Jis per akimirką išmoko menų ir mokslų, yra kraujo praliejimo ir žmogžudysčių autorius. Paprašius, gali sukelti tiek draugų, tiek priešų meilę. Jis gali žmogų paversti nematomu. Valdo 36 legionų dvasias.“

Bune

Autorius nežinomas - Bune Sigilas
Autorius nežinomas – Bune Sigilas

Taro Korta: Lazdų penketas ir devynetas
Elementas: Žemė
Titulas: Kunigaikštis
Legionai: 30
Zodiakas: Šaulys
Dienos: Gruodžio 2 – 12
Spalva: Žalia
Dangaus kūnai: Venera
Magiški žodžiai: Wehlc melan avage Bune Tasa

Bune yra pirmapradės bedugnės drakonas, taip pat ir nekromantijos demonas. Jis teikia pagalbą ir moko tiek apie nekromantiją, tiek apie mirties magiją. Jis gali praskleisti šydą tarp mirusiųjų ir gyvųjų pasaulio. Specializuojasi egzorcizmuose ir dvasinėje apsaugoje, magui paprašius gali padėti mirusiųjų vėlėms rasti ramybę.

Bune gali inicijuoti magą per saulės sferą be sefirotinės įtakos, taip pat sustiprinti juodąsias liepsnas tų, kurie seka demonus, žino jie tai ar ne.

Taip pat Bune suteikia išminties ir iškalbingumo, bei gali atnešti piniginės naudos. Pavyzdžiui, jeigu jūs puikiai atliekate tai, ką darote, bet dėl socialinės padėties negalite už tai gauti pinigų, Bune gali padėti gauti tai, kas jums priklauso.

Iš “Demonolatry Goetia” – S. Connolly:

„Bune yra vienas iš goetios nekromantijos Demonų. Jeigu jūs ar mediumas planuojate čenelinti negyvuosius, galite iškviesti Bune, kad palaikytų tvarką ir ramybę seanso metu. Jis taip pat gali suteikti žinių ir supratimo apie mirtį.“

Originalus tekstas iš Ars Goetia:

„Dvidešim šeštoji dvasia yra Bune. Jis yra stiprus, didis ir galingas kunigaikštis. Jis pasirodo kaip drakonas su trimis galvomis, viena kaip šuns, kita kaip grifo, o trečia kaip žmogaus. Jis kalba aukštu ir maloniu balsu. Jis pakeičia mirusiųjų vietą ir priverčia jam paklūstančias dvasias susirinkti ant kapų. Demonas žmonėms suteikia turtus, padaro juos išmintingais ir iškalbiais. Pareikalavus, atsako į klausimus. Jis valdo 30 legionų dvasias.“

Ronove

Autorius nežinomas - Ronove Sigilas
Autorius nežinomas – Ronove Sigilas

Taro Korta: Lazdų šešetas ir dešimt
Elementas: Oras
Titulas: Markizas
Legionai: 19
Zodiakas: Šaulys
Dienos: Gruodžio 13 – 21
Spalva: Violetinė
Dangaus kūnai: Mėnulis
Magiški žodžiai: Kaymen vefa Ronove

Ronove dažnai vadinamas žinių demonu, padidinančiu mago intelektą ir išmonę. Jis moko kalbų, poezijos ir retorikos. Ronove gali suteikti pusiau psichopatišką savybę valdyti savas emocijas, jo skiriami palydovai yra puikūs maginių pratimų, praktinio raganavimo mokytojai.

Ronove gali paversti magą charizmatišku ir žavingu. Jis gali priversti žmones jus pamilti, nesvarbu, koks dabar jų požiūris į jus. Žinoma, Ronove gali ir sunaikinti ar sukelti taikinio mirtį, dažniausiai per ligas ar vidaus organų sutrikimus.

Maiklo Fordo teigimu: „Ronove įkvepia mokymąsi rate. Jis atneša instinktinių žinių per troškimų abėcėlę –  pasąmonės kalbą, kuri suteikia galią burtams ir talismanams.“

Iš “Demonolatry Goetia” – S. Connolly:

„Tai žinių ir išminties Demonas Dukantės hierarchijoje. Ronove galima kviesti, kai norite, kad žmonės jus lengviau suprastų arba jaustų norą jums padėti. Būkite atsargūs, jei kviečiate Ronove valdyti kitus, nes galite gauti skaudžią pamoką.“

Originalus tekstas iš Ars Goetia:

„Dvidešimt septintoji dvasia yra Ronove. Jis pasirodo pabaisos pavidalu. Jis moko retorikos meno, paskiria gerus tarnus, mokina kalbų, sukelia priešų ir draugų palankumą. Jis yra markizas ir didis grafas, valdo 19 legionų dvasių.“

Author: Admin

2 thoughts on “Demonolatrija – 72 demonai [III dalis]

  1. Super! Ačiū už straipsnį, laukiau!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.