Qanon

Qanon sąmokslo teorija (#Qanon; #WWG1WGA (Where. We. Go. One. We. Go. All); #Q; #TheGreatAwakening) atsirado 2018 metų spalį 4chan tinklapyje, labai giliuose interneto sluoksniuose.

Pasak šios teorijos, „geri“ (arba „Q armija“) žmonės iš kariuomenės, valdžios įstaigų (vienos iš jų yra NSA ir FTB) paprašė Donaldo Trampo, kad jis kandidaduotų į JAV prezidentus tam, kad galėtų perimti Ameriką (į geras rankas) nuo aukšto lygio nusikaltėlių, kuriais amerikiečiai pasitikėjo lygiai taip pat, kaip ir bet kurie pasaulio žmonės. Kodėl sakau, jog būtent Trampas ir prie ko jis čia? Jam tapus prezidentu (pagal „scenarijų“ turėjo tapti Hilari Klinton) ir pradėjus rodyt savo galią, įsijungė illuminati (dar kitaip vadinami Cabal/Deep State ir pan.) visos žiniasklaidos pajėgos. Daugelis tikriausiai matė, kaip daugelis aktorių pasisakė koks blogas prezidentas jis bus, kai kurie netgi pareiškė apie išvykimą iš šalies. Vienas tikresnių įrodymų, jog JAV prezidentas priklauso „Q“, buvo apėjimas Fake news/Mockingbird cenzūros per „Florida Rally“ 2018 m. rugpjūčio 1 dienos suvažiavimą- stovėjimas ant scenos tiesiogiai prieš žmogaus plakatą „We are Q“.

Norint visiškai pašalinti illuminati atstovus iš valdžios, būtina surinkti visą informaciją apie jų padarytus nusikaltimus ir čia mes grįžtame prie gerų žmonių, kurie yra „insaideriai“. Jie sukūrė Q platformą, kurioje talpina visą reikiamą informaciją – kokie yra „žaidėjai“, kokie blogi žmonės jau paliko savo postus, globalios temos, video, kurie patvirtina jog Trampas yra iš Q, taip pat fiksuojami žmonių grobimo areštai (human trafficking arrests), korumpuotų vadovų ir politikų atsistatydinimai ir daug panašių dalykų. Žinoma, Deep State (Gili Valstybė) labai nori nušalinti bet kokiais būdais Trampą nuo prezidento posto, bet jei tai pabandytų padaryti aukščiausiu įmanomu lygiu, Q parašė knygą su visais įkalčiais (prisiminkime jog illuminati taip pat yra pririšti prie NSA), ką padarė Cabal.

Q turi vieną įdomų bruožą – praeitis patvirtina ateitį. Naujausius rimtesnius įvykius, pavyzdžiui Teresos May atsistatydinimą Q aprašė taip pat – 2018 m. gruodžio 12 d. išėjo Q straipsnis apie tai. Taipogi išėjo Declass – Trumpas paviešino kaip ten buvo su tais kaltinimais, jog Rusija padėjo laimėti rinkimus, taip pat sklando gandai jog tarp dokumentų gali slypėti tikroji tiesa apie Rugsėjo 11 įvykius, Fukušimos atominės jėgainės sprogimą, FISA (Obamos šnipinėjimą į Trumpą) ir t.t.

Su beveik kiekvienu Q straipsniu būna kodifikacija, tiek labiau suprantama, tiek mažiau. Ta kodifikacija yra aiškiai aprašyta nemokamoje Q knygoje.

Tikėti ar ne, spręsti jums…

Author: Admin

1 thought on “Qanon

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.