Rugsėjo 11 – vyriausybės ataka ar teroristinis išpuolis?

Ši diena žmonėms parodė, kokie netikėti ir žiaurūs dalykai gali nutikti to net nenutuokiant. Daugeliui ši diena tapo gedulo, o kai kam ji tapo tobulu pretekstu paskelbti karą prieš terorizmą ir užimti artimuosius rytus. Bet ar tai tikrai buvo teroristinė ataka iš Osamos bin Ladeno pavaldinių, ar tai tebuvo tiesiog tobulai suplanuotas puolimas prieš Jungtinių Valstijų žmones? Pasistengsiu atskleisti išties įdomių, galbūt net žadą atimančių faktų šia tema.

Trumpa įvykių eiga

Trumpai aprašysiu įvykių eigą. Ryte JAV vyko karinės pratybos, tuo metu 19 musulmonų sugebėjo pavogti kelis lėktuvus, kuriuos siuntė artimuosiuose rytuose urve pasislėpęs ir kažkaip nesurandamas pavojingiausias žmogus pasaulyje Osama Bin Laden. Aliuminio lėktuvams įsiveržus į super galingus pastatus, jie kažkaip sugebėjo taip tobulai nugriauti bokštus dvynius, jog jie nukrito laisvo kritimo greičiu, kas yra fiziškai neįmanoma, kai į vieną bokštą įsirėžė tik vienas lėktuvas. Tuo tarpu šalia esantis “Building 7” pastatas irgi nei iš šio, nei iš to nukrito (oficiali versija teigia, jog buvo gaisras) tokiu pat greičiu. Į Pentagoną įsirėžė dar kitas lėktuvas, bet jo nesugebėjo užfiksuoti kameros, esančios prie pat pagrindinio įėjimo. Kas keista, kad palyginus lėktuvo gabaritus ir skyles pastate, nustatyta, jog lėktuvas tiesiog netilptų, o atvažiavus į įvykio vietą, didelė lėktuvo dalis tarsi “išgaravo”. Iš kito lėktuvo, kuris nukrito ant žemės, liko tik duobė. Visa tai prieštarauja fizikos dėsniams.

“Pavojingiausias” pasaulyje teroristas

Įvyko tai, ko niekas net nesapnavo. Kažkoks iš Pakistano kilęs teroristas Osama Bin Laden po šio įvykio prisiėmė atsakomybę Al-Qaeda vardu. Iš pradžių nekilo jokių įtarimų, tačiau, panagrinėjus giliau, rasta, jog Osama Bin Laden buvo netikras žmogus – po šia tapatybe slėpėsi CŽV agentas Tim Osman – įrodymai šiame dokumente. Jis gaudavo ginkluotę ir visus kitus reikmenis tam, kad galėtų kovoti prieš tuometinį Rusijos okupuotą Afganistaną. Pats agentas bendradarbiavo su JAV vyriausybe, o konkrečiau – su Zbigniew Brzezinski, buvusiu JAV nacionalinio saugumo patarėju. Štai kelios nuotraukos, kurios sukels klausimų daugeliui. Na, o šioje parodomi nusikaltėlių ryšiai – “The BushLaden Network”. 

humansarefree.com - The BushLaden Network
Humansarefree.com – The BushLaden Network
autorius nežinomas - Zbigniew Brzezinski ir Osama Bin laden
Autorius nežinomas – Zbigniew Brzezinski ir Osama Bin laden
Humansarefree.com - CIA Asset Tim Ossman
Humansarefree.com – CIA Asset Tim Ossman
Autorius nežinomas - Tim Osman
Autorius nežinomas – Tim Osman

Šitą teroristinę falsifikaciją įrodo ir dokumentika “The Power of Nightmares”, kur patys CŽV pareigūnai pripažįsta, jog Al-Qaeda buvo tik “žaisliukas”, siekiant įvykdyti kitokius tikslus. Tiesa, šaltinyje teigiama, jog dokumentika Youtube platformoje pabuvo neilgai – ji greitai buvo užblokuota.

Surežisuotos Krizės (False Flags)

Kyla klausimas – jei tai tiesa, tai kodėl daromi tokio lygio nusikaltimai? Viena iš labiausiai įtikinamiausių teorijų yra, jog visa tai yra dėl ginklų ir naftos verslų. Taip pat, kalbant apie karą prieš “terorizmą”- ar pastebėjote, kaip dažnai per televiziją minimos tokios frazės? Tai gera metodika kartoti melą tol, kol jis taps tiesa. Visiškai tobulai pasirengti planui reikėjo dar vieno įrankio – “kontroliuojamos opozicijos”, kurios dėka kontroliuojami savo ateities planai pagal sekančią “grėsmę”, ir per “Problema-Reakcija-Sprendimas” schemą, kuri įtikintų žmones sutikti su vyriausybės ar tam tikrų įstaigų siūlomais sprendimais. Tai vadinama “False Flag” (liet. surežisuotos krizės). Puikiai surežisuota krizė, kaip, pavyzdžiui, šaudymai mokyklose. Visa tai daroma, jog, vyktų netiesioginė invazija į šalis ir būtų vogiami jų resursai. Na, o kai kurie aukšti JAV pareigūnai, negalintys apie tai tylėti, pradėjo sakyti tiesą. Vienas iš jų – Robert David Steele, buvęs CŽV pareigūnas.

Dvyniai

Kalbant apie pačią katastrofą, daugelis specialistų minėjo, jog tai buvo kontroliuojamas nugriovimas. Gaisrininkai ir policininkai, išgyvenę griūtis, pasakojo girdėję bombų sprogimus, o juos visgi pavyko užfiksuoti nuotraukoje. Dar vienas įdomus faktas, jog galimai JAV žiniasklaida sugebėjo su kompiuteriais (CGI – Computer Generated Imagery) “pripiešti” antrą lėktuvą. Tai išties labai kontraversiška, bet išnagrinėjus tam tikras fotografijas kilo nemažai įtarimų. Lėktuvas turėjo matytis skrendantis iš toli jau pirmoje nuotraukoje, bet, kai kamera buvo priartinta, jis tarsi “išdygo” prieš mūsų akis. Taip pat lėktuvas sugebėjo kiaurai perskristi pastatą, matosi, jog išlindo lėktuvo nosis. Bet kokiu atveju, kiekvienas gali pasidaryti išvadas savaip.

TV - 5sec prieš antrą įsirėžimą
TV – 5sec prieš antrą įsirėžimą
TV - 5sec prieš antrą įsirėžimą
TV – 5sec prieš antrą įsirėžimą
TV - 5sec prieš antrą įsirėžimą
TV – 5sec prieš antrą įsirėžimą
Crberryauthor.wordpress.com - po antro įsirėžimo
Crberryauthor.wordpress.com – po antro įsirėžimo
Crberryauthor.wordpress.com - plane wing
Crberryauthor.wordpress.com – plane wing

Nugriuvus dvyniams, paskui subyrėjo ir “Building 7” (Solomon Brothers Building). Oficialiai buvo teigiama, jog pastatas nugriuvo, nes įsiplieskė liepsna, bet kodėl jis griuvo laisvojo kritimo greičiu? Viena iš daugelio tyrėjų, profesorė Lyn Margulis, atskleidė, jog taip krenta tik specialiai griaunami pastatai. Donaldas Trampas apklaustas, ką jis mano apie šią kontraversiją, atsakė, jog dvyniai buvo to meto galingiausi ir aukščiausi pastatai. Jie buvo pastatyti atlaikyti katastrofas, uraganus ir kitas nelaimes. Na, o Hilari Klinton per vieną laidą prasitarė, jog Al-Qaeda tapatybė buvo sukurta CŽV. Dabartinis kandidatas į JAV prezidentus Joe Biden atsisakė komentuoti, ar bus tiriamas šis įvykis.

Per COVID pandemiją buvo išleistas 4 metų tyrimas  dėl “Building 7” griūties. Jame itin nuodugniai tiriama ši situacija.

Autorius nežinomas - WTC inside bombs
Autorius nežinomas – WTC inside bombs

Pentagonas

Kalbant apie Pentagoną, į jį įsirėžė ir trečias lėktuvas, kurį “oficialiai” sugebėjo užfiksuoti tik kelios kameros. Kyla klausimas, kodėl žmonėms nebuvo parodytos šių kamerų filmuotos medžiagos? Daugelis sako, jog buvo filmuota ir iš kitų vietų, tačiau vaizdo įrašus pasisavino FTB. Pačiame pastate buvo 86 išorinės kameros, o publikai paviešinta buvo tik viena 5 kadrų video medžiaga. Toliau, lyginant “skylės” pastate gabaritus su lėktuvo, galima plika akimi matyti, jog fiziškai neįmanoma, kad lėktuvas nesugebėtų pilnai įsirėžti į Pentagoną, bet dar ir “išgaruoti” nuo karščio. Na, o entuziatingi tyrėjai sukūrė internetinę svetainę  “911facts.dk”, kurioje detaliai išanalizavo visą situaciją iš daugelio apklaustųjų, kurie matė lėktuvą plika akimi. Tuo tarpu vienoje informacijos suvestinėje “The Great Awakening map” buvo įkelta gairė, jog ten buvo tiesiog iššauta raketa.  

Humansarefree.com - Pentagono kamera
Humansarefree.com – Pentagono kamera
Humansarefree.com - Pentagono lėktuvo dydis
Humansarefree.com – Pentagono lėktuvo dydis
Autorius nežinomas - Pentagon hit by plane
Autorius nežinomas – Pentagon hit by plane
Humansarefree.com - camera low quality pentagon
Humansarefree.com – camera low quality pentagon
Great Awakening Map © 2020. Powered by Squarespace. - Great Awakening map
Great Awakening Map © 2020. Powered by Squarespace. – Great Awakening map

Kalbant apie technologinę pažangą, sklinda teorija, jog galbūt dronas galėjo paleisti raketą į Pentagoną.

Humansarefree.com - Dronas
Humansarefree.com – Dronas

Taipogi iš valstybės biudžeto prieš atakas dingo 2.3 trilijono dolerių, ir tai patvirtina buvęs gynybos sekretorius Donald Rumsfeld. Tai galimai įrodo, jog rugsėjo 11-osios įvykiai tebuvo JAV vyriausybės ataka prieš savo žmones.

Nukritęs lėktuvas

Paskutinis lėktuvas nukrito Pensilvanijoje, ten taip pat buvo užfiksuota nemažai keistų dalykų – nejaugi irgi lėktuvas išgaravo nuo karščio ir liko tik duobė? Pasak vietoje buvusio tyrėjo, ten nebuvo nieko, kas primintų nukritusį lėktuvą – tik duobė, purvas, pelenai ir keleta nukritusių medžių.

Autorius nežinomas - Lėktuvas nukritęs Pensilvanijoje
Autorius nežinomas – Lėktuvas nukritęs Pensilvanijoje
Autorius nežinomas - Skrydis 93 dužimo vieta
Autorius nežinomas – Skrydis 93 dužimo vieta

O čia pavyzdys, kaip turėtų atrodyti nukritęs lėktuvas:

Autorius nežinomas - Vladivostoke nukritęs lėktuvas
Autorius nežinomas – Vladivostoke nukritęs lėktuvas

Saudo Arabija

Pasak oficialių šaltinių, net 15 teroristų buvo Saudo Arabijos piliečiai, o bent 2 iš jų buvo žvalgybos pareigūnai. Jie vizas gavo 2000 metais, kaip teigia šis vyriausybinis dokumentas, jame taip pat yra detaliai nagrinėjami teroristų veiksmai chronologine tvarka. Tuo tarpu, pasirodė “28 pages”- puslapiai, kurie galimai įrodo teroristų finansavimą bei kitas susijusias veiklas. Taipogi, yra rašoma, jog kelias savaites prieš šią katastrofą keli Saudo Arabijos princai/karaliai turėjo ryšių su teroristais.

Autorius nežinomas - 911 Hijackers
Autorius nežinomas – 911 Hijackers

Keisti sutapimai

Ar tokio masto įvykis galėjo mums būti “kišamas po nosimi”? Žvelgiant į pramogų pasaulį, tai išduoda animaciniai filmukai bei įvairūs filmai/serialai suaugusiems, knygų viršeliai ar net kortų žaidimai. Ar tai gali būti tik sutapimas?

Illuminati cards game (1994) - Pentagon
Illuminati cards game (1994) – Pentagon
Illuminati cards game (1994) - Twin towers
Illuminati cards game (1994) – Twin towers
'Asi sufre Latino America' (1983) - knygos viršelis
‘Asi sufre Latino America’ (1983) – knygos viršelis
Johnny Bravo 'Chain Gang Johnny' - Coming soon
Johnny Bravo ‘Chain Gang Johnny’ – Coming soon
Marvel Comic Book (1983) - komiksas
Marvel Comic Book (1983) – komiksas
Autorius nežinomas - subliminal messages
Autorius nežinomas – subliminal messages
Terminator 2 (1991) - filmas
Terminator 2 (1991) – filmas
The Lone Gunmen (March 2, 2001) - serialo serija
The Lone Gunmen (March 2, 2001) – serialo serija
Trade Center Defender Game (Early 2001) - žaidimas
Trade Center Defender Game (Early 2001) – žaidimas

Nesenai Džefrio Epšteino saloje buvo rastas šis paveiklas, kuris sukelia daugelį klausimų:

Autorius nežinomas - Bušo paveikslas Epšteino saloje
Autorius nežinomas – Bušo paveikslas Epšteino saloje

Yla lenda iš maišo

Dabartinis JAV prezidentas Donaldas Trampas per savo prezidentinius debatus, paklaustas apie karą Viduriniuosiuose Rytuose, sakė, jog tai didelė klaida ir ten nebuvo jokių masinio naikinimo ginklų.

O kaip gi apsieisime be cenzūros – Reddit platforma pradėjo blokuoti tuos pranešimus, kurie kelia klausimus apie šią tragediją. Na, o labiau besidomintiems siūlau paskaityti nemokamą internetinį žurnalącheck mate ends secrecy”, nes ten kalbama plačiau apie šiuos įvykius, kurių nepaminėjau šiame straipsnyje.

Nors daugelis nežinome, kaip viskas buvo iš tikro, tačiau kiekvienas galime atidžiau nagrinėti vienokius ar kitokius įvykius ir galbūt atrastumėme daug įdomių teorijų bei faktų.

Author: Admin

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.