Tiesioginės energijos ginklas

Šios kartos ginklas, angliškai vadinamas Direct Energy Weapon (DEW), yra jau naudojamas JAV kariuomenėje. Jis buvo sukurtas dėl didesnio pranašumo kosminėje erdvėje prieš kitas šalis. 2017 metais vykusioje konferencijoje “2017 Directed Energy Summit” buvo pristatoma visa informacija apie tokio tipo ginklus ir kaip juos būtų galima patobulinti. Pasak USNI news, Pentagonas nuo 2019 metų skiria šiai ginklų rūšiai apie 380 mln. dolerių artimiausiems 4 metams. Išanalizavus šią karinę technologiją, galime sužinoti, jog ji teoriškai funkcionuoja 10 kW galingumu, bet norima, jog būtų patobulinta iki mažiausiai 100 kW.

Artist’s concept of a HELIOS laser system aboard a U.S. destroyer
Lockheed Martin – Artist’s concept of a HELIOS laser system aboard a U.S. destroyer
DEW military scheme
ZeroHedge.com – DEW military scheme

Nors visa ši žmonėms atrodanti tarsi “fantastinė” technologija gali būti visai kitas lygis karinėje technikoje, bet ar tai taip pat gali būti panaudota prieš pačius žmones ir aplinką? Neseniai, prieš metus kilo didžiuliai gaisrai Kalifornijos valstijoje, JAV. Numalšinus gaisrą, sudegęs plotas atrodė gan keistai: namai buvo sudegę, bet prie jų esantys medžiai, atrodo, gaisro buvo nepaliesti. Tačiau buvo rasti keletas medžių, kurie liepsnojo iš vidaus. Iš tiesų labai keista.

Autorius nežinomas – degantis medis iš vidaus
Autorius nežinomas – degantis medis iš vidaus
FOX News Network, LLC. – burning tree inside
FOX News Network, LLC. – burning tree inside

Yra manančių, jog tokio tipo ginklai buvo panaudoti specialiai, norint, jog žmonės persikraustytų gyventi į miestus ir apleistų nuošalesnes vietoves, tokias kaip kaimai ir priemiesčiai.

pizzagateamdresearch.blogspot.com – California fires, caused by DEW (Direct Energy Weapons)
pizzagateamdresearch.blogspot.com – California fires, caused by DEW (Direct Energy Weapons)
www.aircrap.org – CA fires
www.aircrap.org – CA fires

Ypač grėsmingi ir dideli buvo Australijos gaisrai. Internautai spėja, jog šie gaisrai buvo sukelti tyčia. Manoma, jog slapta priežastis – nauji “smart” miestai. Galbūt sutapimas, bet naujos greitų traukinių infrastuktūros linijos yra identiškos gaisrų plotui. Kiek čia tiesos, nežinia.

eClinik® - Smart city train line
eClinik® – Smart city train line
eClinik® - Bush fires
eClinik® – Bush fires

Yra manačių, jog tai globalinio atšilimo pasekmė. Mokslininkai teigia, jog tai kyla dėl Eukaliptų, kurie turi itin daug eterinių aliejų (o jie yra itin degūs) savyje, ir dėl to yra tarsi užprogramuoti kasmet degti. Apibendrindamas noriu pasakyti, jog bet koks įrankis gali būti panaudotas tiek geriems, tiek blogiems tikslams. Ar tuo, ką parašiau šiame straipsnyje, tikėti – spręsti Jums.

Author: Admin

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.