Simbolizmas [I dalis]

Slaptosios organizacijos ir taip vadinami masonai, illuminati gan dažnai naudoja simbolizmą. Jis aptinkamas ant daugelio prekių ženklų, pinigų, kompiuteriniuose žaidimuose, medijoje, ant pastatų, bažnyčiose, netgi patys įtariami nariai parodo tam tikrus gestus. Tuo tarpu, taip vadinama “sąmokslo teorija” Qanon keliuose iš savo post’ų pabrėžia tai- “Symbolism will be their downfall”, lietuviškai išvertus “Simbolizmas bus jų kritimo taškas”, nes jie tiesiog yra priklausomi nuo visų šitų ženklų.

“Viską matanti akis ant piramidės”, piramidė arba tiesiog akis

Atrodo lyg ir nekaltas simbolis, naudojamas bažnyčiose, ant kai kurių reikšmingų pasaulio pastatų. Jei kada esate pastebėję, tai ant 1 dolerio kupiūros yra nupiešta piramidė, o jos viršuje viską matanti akis.

Thought Catalog

Ant juostos parašyta “Novus Ordo Seclorum”, kas, pasak pavertus iš Lotynų kalbos reiškia “New Order World”. O teisingiau išvertus tai “The New Secular Order.”. Aišku čia kaip ir žodžių žaismas, kuris yra niekam nereikalingas, bet galutiniame rezultate prieiname žodžių junginį “New World Order”. Lietuviškai tai skambėtų “Naujoji Pasaulio Tvarka”. Kaip ir nieko ypatingo. Tačiau yra išleista knyga, kurios autorius yra Ralph Emmerson. Ir jinai pavadinta “The New World Order”. Kas joje rašoma ir pan. bus kitame straipsnyje. Grįžtant prie pačios akies, jinai labai naudojama mums gerai žinomų žmonių, tai yra dainininkų, aktorių, ir ne vien užsienyje. Holivudo žvaigždės mėgsta tiek akį, tiek piramidę.

Music video by Katy Perry performing Dark Horse
Music video by Katy Perry performing Dark Horse
Iš filmo Desperately Seeking Susan

Visa tai taip pat naudojama kompiuteriniuose žaidimuose. Va štai pavyzdys iš kone populiariausio atviro pasaulio žaidimų “Grand Theft Auto V”.

Grand Theft Auto V

Ji yra pastebima ir ant valstybinių pastatų, tokių kaip Kremlius arba Izraelio Aukščiausiasis teismas.

Jef Robison Russia Beyond – Andrejevskio salė Kremliuje
Middleeastmonitor – Aukščiausiasis Izraelio Teismas

Įdomus pastebėjimas, jog ją galima rasti net ant Žmogaus teisių deklaracijos, pasirašytos 1789 metais, paveikslo.

French School, (18th century)

“CBS news” JAV žinių televizijos logo reprezentuoja akį.

Courtesy CBS News

“666”

Numerologijoje rašoma jog tai velnio skaičius. Jis yra patogiai naudojamas kartu su akimi.

Bet iš kitos pusės tai taip pat reiškia iš jogos “GYAN MUDRA” – Mudra of Knowledge, lietuviškai tai reikštų tiesiog išminties turėjimą. Jei paprasčiausiai tokį gestą praktikuoti, tai jis padėtų “nušvisti” ir suprasti kas iš tiesų esi.

Tęsiant toliau, nežinau ar esate kada nors pastebėję, bet mūsų kasdien naudojamos programos kompiuteriuose, planšetėse ar telefonuose irgi turi simbolikos pėdsakų.

Štai nuotrauka, kurioje rodoma kaip masonų naudojami specifiniai daiktai atsispindi tam tikrose programose.

apps

Galbūt sutapimas, bet pirmojo “Apple” kompiuterio kaina skelbime buvo 666,66 dolerio.

Apple skelbimas

“Free Masonry”

Taip vadinamų “Laisvųjų masonų” ženklai gausiai naudojami animaciniuose filmuose. Net kai ilsėdamiesi žiūrite filmus ar filmukus, jums tiesiai į pasąmonę yra siunčiami tokie ženklai.

Animacinis serialas SpongeBob SquarePants

Čia vaikšto galingųjų valstybių lyderiai “gražiai” pasipuošę.

Charles Dharapak tassru

Be to, kalbant apie visus šiuos ženklus nederėtų apsiriboti tik keliais iš jų, nes masonai turi gerą rankų gestų intrukciją kaip ką naudoti, t.y. pasisveikinimai, atsisveikinimai. Jie turi savo lygius.

Masonic degrees

Tokius naudojo Ted Cruz, Džoržas Vašingtonas, Stalinas, Karlas Marksas, ir daugelis kitų masonų narių.

(Hekate – mason hidden hand). Iliustracijos nuorodos: 1. Iš knygos Duncan’s Masoic Ritual and Monitor. 2. Jaunas Friedrich Nietzsche. 3. Napoleonas savo studijoje (1812). 4. Džordžas Vašingtonas – tapytojas Charles Willson Peale (1776). 5. Fransiskas Pisaras (isp. Francisco Pizarro y González) nežinomas 16a. menininkas. 6. Stalinas, sovietinis plakatas.
Justin Sullivan – Ted Cruz hidden hand

“Žiedas”

Masonai turi savo žiedą, kurį dėvi daugelis narių. Tai yra vienas iš būdų parodyti, jog esi organizacijos/sektos narys. Tai taip pat simbolizuoja amžinybę ir visą ciklą, o pagrinde įsipareigojimą.

IBGoodman – masonic ring

“Pentagrama”

Šių simbolių yra kelios rūšys. Viena iš jų yra Satanistinė Bahometo pentagrama, kuri atstovauja šėtono bažnyčią. 

Hekate – Baphomet pentagram

Jinai labiau naudojama satanistinių ritualų metu, siekiant “prisišaukt demonus” bei pačiam aukojimui. Bet taip pat jinai aptikta ant “Bahometo” kaktos.

Hekate – Pentagram
Eliphas Levi – Baphomet

Aukojimas (angl. Spirit Cooking) yra labai dažna procedūra šių ypatingai nesveikų nusikaltėlių rutinoje, bet apie tai plačiau bus kitame straipsnyje. Pakankamai šokiruojanti nuotrauka buvo rasta 3155 Q drop’e.

qmap.pub – pentagrama

Žiūrint iš kitos pusės, pentagrama turi 5 kampus. Jie simbolizuoja sielą, ugnį, vandenį, žemę ir orą.

Hekate – pentagramos schema

Pabaigai…

Nors čia tik pirma dalis visos šitos simbolikos, kad jums neapkrauti smegenų, pabaigai noriu parodyt dar vieną mums gan gerai žinomą simbolį, kurį naudojame net per Valstybines šventes. Tai neužmirštuolė.

Hekate – MasonicBrooch

Ją galima rasti internete suvedus “masonic flower”, bet ką jinai reiškia? Šiais laikais(nuo 1934 m.) neužmirštuolė yra “Vokietijos Suvienytosios Didžiosios Ložės” simbolis. Jos žiedą švarko atlape nešioja visi Vokietijos masonai. Tuo tarpu, šis ženklas nuo seniausių dar ikikrikščioniškų laikų simbolizuoja meilę, ištikimybę ir draugų atmintį. Nereikia stebėtis, kad ir šiais laikais žmonės neužmirštuolės dar neužmiršo. Tačiau ją nešioti švarko atlape yra priklausomybės masonams ženklas.

Ar galime teigti jog pasaulį valdo slaptas kultas, kuris garbina šėtoną? Spręskite patys…

Autorius Baurob

Author: Admin

2 thoughts on “Simbolizmas [I dalis]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.